Miesięcznik Moje Pniewy ::Harmonogram odbioru odpadów komunalnych 01.07.2020 - 30.06.2021, numer konta::Od 1 września 2020r. odbiór odpadów z Woli Pniewskiej będzie odbywać się zgodnie z harmonogramem dla Rejonu nr 1, czyli we wtorki.

Aktualności

14 września 2020 16:03 | Aktualności

Piłkarskie pożegnanie lata z LKS Pniewy

13 września 2020r. w Publicznej Szkole Podstawowej im. Papieża Jana Pawła II Ludowy Klub Sportowy „Pniewy” zorganizował dziecięcy turniej piłkarski pod nazwą „Piłkarskie pożegnanie lata z LKS „Pniewy”. 

W rozgrywkach udział wzięli: GKS Kraska Jasieniec, Iskra Zbrosza Duża, Publiczna Szkoła Podstawowa im. o. Kazimierza Wyszyńskiego w Jeziorze oraz LKS Pniewy, który do rozgrywek wystawił 3 składy. W sumie swoje umiejętności piłkarskie zaprezentowało 45 zawodników.  Drużyny zostały podzielone na grupy wiekowe, w których zagrały po 3 20-minutowe mecze.  W młodszej grupie I miejsce zdobył GKS Kraska Jasieniec, II miejsce LKS Pniewy, III miejsce Iskra Zbrosza Duża. W starszej grupie I miejsce zdobyła drużyna z Publicznej Szkoły Podstawowej im. o. Kazimierza Wyszyńskiego w Jeziorze, II i III miejsce zajęły składy wystawione przez LKS Pniewy. Wszyscy uczestnicy otrzymali pamiątkowe medale, dyplomy i upominki zafundowane przez LKS Pniewy, Starostwo Powiatowe w Grójcu oraz Urząd Gminy Pniewy.  

Ludowy Klub Sportowy „Pniewy” złożył na ręce Członka Zarządu Starostwa Powiatowego w Grójcu Pani Marzeny Kołacz-Rosołowskiej podziękowanie za otrzymane ze Starostwa Powiatowego w Grójcu dofinansowanie na przeprowadzenie turnieju w kwocie 5000,00 zł. Podziękowanie otrzymali również  Wójt Gminy Pniewy Ireneusz Szymczak,  Dyrektor Agata Walczak i pracownicy PSP w Kruszewie i Pan Sebastian Wlazło (oprawa muzyczna imprezy) za pomoc w organizacji turnieju.

Turniej odbył się według zasady fair play, w przyjaznej atmosferze, a do tego przy pięknej pogodzie.

Przeczytano: 142 razy.| Wydrukuj|Do góry

Zdjęcia: