Aktualności

09 lipca 2020 13:50 | Aktualności

Dotacja na sprzęt ratowniczy dla OSP Kruszew

Miło nam poinformować, że w dniu 8 lipca 2020r. w Starostwie Powiatowym w Radomiu, Ochotnicza Straż Pożarna w Kruszewie otrzymała promesę z rąk Prezesa Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Warszawie Pana Marka Ryszki, na dofinansowanie zakupu sprzętu i wyposażenia na potrzeby jednostki. Promesa opiewa na kwotę 20 000,00 zł, co stanowi 95% kosztu kwalifikowanego planowanych zakupów.

W uroczystości uczestniczyli także Pan Poseł Andrzej Kosztowniak, Starosta Radomski Pan Waldemar Trelka i Dyrektor WFOŚiGW w Radomiu Pani Elżbieta Zasada.

Jednostka w Kruszewie, przy pomocy Urzędu Gminy Pniewy, złożyła wniosek o dofinansowanie w ramach programu 2020-NZ-3 pn.: „Ogólnopolski program finansowania służb ratowniczych Część 2) Dofinansowanie zakupu sprzętu i wyposażenia jednostek Ochotniczych Straży Pożarnych” w naborze ogłoszonym przez Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Warszawie.

Dziękujemy za pomoc w pozyskaniu środków finansowych Panu Senatorowi Stanisławowi Karczewskiemui i Panu Posłowi Markowi Suskiemu.

Serdecznie gratulujemy OSP Kruszew!

Przeczytano: 220 razy.| Wydrukuj|Do góry