Aktualności

24 września 2018 12:52 | Aktualności

Święto św. Stanisława Kostki w Jeziórce

Zgodnie z już wieloletnią tradycją, w dniu 18 września 2018r. w parafii p.w. Przemienienia Pańskiego w Jeziórce odbyło się wielkie świętowanie z okazji dnia patrona dzieci i młodzieży – św. Stanisława Kostki.

Na uroczystą mszę św. na godzinę 10.00 przybyły dzieci ze szkół z terenu gminy Pniewy. Naukę dla dzieci poprowadził Ks. Józef z parafii w Belsku Dużym. Po zakończeniu mszy świętej Ks. kan. Wojciech Kołakowski zaprosił wszystkich na poczęstunek. Grillowane kiełbaski przygotowali Pan Tadeusz Feliksiak i Pani Marta Łękawska, pyszne ciasta rodzice, a napoje Urząd Gminy Pniewy.  Po poczęstunku dzieci brały udział w konkursach plastycznych i wspólnych zabawach.

Wójt Gminy Pniewy Pan Wiesław Nasiłowski i Przewodnicząca Rady Gminy Pani Kinga Dominiak serdecznie dziękują Ks. kan. Wojciechowi Kołakowskiemu, dyrektorom szkół, nauczycielom, rodzicom i wszystkim zaangażowanym w organizację obchodów dnia św. Stanisława Kostki. Serdeczne podziękowania dla sponsora Pepsi-Cola Sp. z o.o. General Bottlers Poland.

Przeczytano: 488 razy.| Wydrukuj|Do góry

Zdjęcia: