Aktualności

09 lipca 2018 11:11 | Aktualności

Podpisanie umów grantowych

W dniu 29 czerwca 2018r w Urzędzie Gminy w Odrzywole zostały podpisane umowy o powierzenie grantu na realizację 20 projektów grantowych w zakresie „Zachowania dziedzictwa lokalnego oraz budowy lub przebudowy ogólnodostępnej i niekomercyjnej infrastruktury turystycznej lub rekreacyjnej lub kulturalnej” o łącznej wartości 300 000 zł.

Uroczystość otworzył Prezes Zarządu – Marian Kmieciak witając wszystkich i dziękując za przybycie. Lokalna Grupa Działania „Wszyscy Razem” jako kolejna  na Mazowszu podpisała w dniu  15 czerwca umowę o przyznaniu pomocy Nr 00007-6935-UM0720006/17 na realizację projektu grantowego z Samorządem Województwa Mazowieckiego, co pozwoliło na  podpisanie umów Lokalnej Grupie Działania ”Wszyscy Razem” z grantobiorcami.   

Z Gminy Pniewy umowy podpisało Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju Gminy Pniewy i Ludowy Klub Sportowy Pniewy. W ramach grantów powstaną sanitariaty przy boisku w Załężu Dużym (LKS Pniewy) oraz zamontowana zostanie karuzela na placu zabaw przy PSP w Kruszewie (Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju Gminy Pniewy).

Przeczytano: 526 razy.| Wydrukuj|Do góry

Zdjęcia: