Aktualności

21 maja 2018 10:21 | Aktualności

Restrukturyzacja małych gospodarstw - nabór 2018

Prezes ARiMR ogłosił 18 maja 2018 r. termin rozpoczęcia i warunki ubiegania się o przyznanie pomocy na "Restrukturyzację małych gospodarstw". Wnioski można składać od 18 czerwca do 17 lipca 2018 r. w oddziałach regionalnych ARiMR. Można to zrobić osobiście, za pośrednictwem upoważnionej osoby lub wysłać rejestrowaną przesyłką nadaną w placówce Poczty Polskiej. W tym ostatnim przypadku o dotrzymaniu terminu decyduje data nadania przesyłki. Wsparcie na "Restrukturyzacje małych gospodarstw" finansowane jest z budżetu Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020 i dotychczas przeprowadzone zostały dwa nabory wniosków o taką pomoc, w tym jeden dla rolników z trenów objętych afrykańskim pomorem świń.

Istnieje możliwość uzyskania dotacji między innymi na ogniwa fotowoltaiczne, wymianę pokrycia dachowego z eternitu na blachę czy termomodernizację budynków służących do produkcji rolnej.

 

Więcej informacji znajduje się pod adresem:

http://www.arimr.gov.pl/aktualnosci/artykuly/restrukturyzacja-malych-gospodarstw-wnioski-mozna-skladac-od-18-czerwca-do-17-lipca-2018-r.html

Przeczytano: 394 razy.| Wydrukuj|Do góry