Aktualności

14 marca 2018 13:46 | Aktualności

Dzień Kobiet w Michrowie

W dniu 10 marca br. w bibliotece w Michrowie odbyło się spotkanie z okazji Dnia Kobiet. Przybyłych licznie gości przywitała, a następnie zapowiedziała program wieczoru Kierownik Gminnej Biblioteki Publicznej w Pniewach Pani Monika Solarska-Głębocka.

Pierwszą atrakcją było przedstawienie teatralne pod tytułem „Historia niespotykana” w reżyserii Pani Elżbiety Aderek. Aktorami byli rodzice uczniów klasy 01 Publicznej Szkoły Podstawowej w Kruszewie, podopiecznych Pani Aderek. Sztuka spotkała się z entuzjastycznym przyjęciem publiczności.  Przedstawienia w wykonaniu rodziców klasy 01 PSP w Kruszewie wpisują się już na stałe w tradycję szkoły i biblioteki w Michrowie, gdyż organizowane są już od 5 lat, a Pani Aderek zapowiada, że w przyszłym roku kolejna grupa rodziców również będzie mogła wykazać się swoimi talentami aktorskimi.

Kolejnym punktem spotkania był występ zespołu „Micherki”, prowadzonego przez Panią Agatę de Mezer.

Występy artystyczne zakończył koncert zespołu „Retro” z Błędowa, pod kierownictwem Pani Izabeli Stromeckiej. Goście mieli okazję wysłuchać autorskich utworów zespołu „Retro”, jak również odśpiewać wspólne „Sto lat” na zakończenie występu.

Przybyłe panie mogły też skorzystać z Maratonu Piękna, podczas którego udzielane były porady kosmetyczne i przeprowadzane zabiegi pielęgnacyjne.

Wśród gości był również Wójt Gminy Pniewy Pan Wiesław Nasiłowski, który osobiście złożył życzenia wszystkim zgromadzonym paniom oraz podziękował artystom i organizatorom za wspaniały wieczór.

Na stronie Gminnej Biblioteki w Pniewach http://gbppniewy.naszabiblioteka.com/ zostały umieszczone materiały filmowe z wyżej opisanego wydarzenia.

Przeczytano: 435 razy.| Wydrukuj|Do góry

Zdjęcia: