Aktualności

06 marca 2018 11:55 | Aktualności

Sukces uczniów z PSP w Kruszewie

14 lutego 2018r. uczniowie Publicznej Szkoły Podstawowej im. Papieża Jana Pawła II w Kruszewie wzięli udział w Konkursie Muzycznym X Festiwalu Patriotycznego w Pamiątce:

- Patrycja Grzonkowska- wystąpiła w kategorii soliści kl. VII-  gimnazjum i wykonała piosenkę  pt. „Dziewczyna z granatem” z serialu  „Czas honoru”

- Ola Michalak – w kategorii kl. IV- VI-  soliści- zaśpiewała,  przy własnym akompaniamencie na keyboardzie, piosenkę „Róża i bez” , z kultowego  filmu „Jak rozpętałem II wojnę światową”

- Antosia Ostrowska- kategoria kl. IV- VI – soliści wykonała przepiękny utwór Anny German „Być może”

- Kasia Wyrzykowska – kategoria kl. IV- VI- soliści – wystąpiła z piosenką z okresu Powstania warszawskiego pt. „Sanitariuszka Małgorzatka”

- zespół uczniów z kl. I „Kruszynki” w składzie  : Gabrysia Kozmana, Łucja Frączak, Tymon Rajter, Oliwia Jasńska, Julia Dusza, Olga Skrzypczak, Julia Żmichrowska,   zaprezentował się w pieśni patriotycznej „Jedzie na kasztance”.

Wszyscy uczniowie ekspresyjnie i  odważnie wykonali przygotowane utwory , ale tylko niektórzy zostali nagrodzeni.:

Antosia Ostrowska za wspaniałe wykonanie lirycznej pieśni Anny German, zajęła I miejsce  w kategorii soliści  kl. IV- VI.  Opiekunami artystycznymi Antosi  byli mama i p. Tomasz Gajewski.

Zespół „Kruszynki” , przygotowany przez p. Agatę de Mezer,  „wyśpiewał”  II miejsce w kategorii zespoły klas I- III.

Brawo uczniowie z Kruszewa!

Przeczytano: 343 razy.| Wydrukuj|Do góry

Zdjęcia: