Aktualności

27 września 2017 10:24 | Aktualności

XV Biegi Przełajowe im. Tadeusza Małeckiego w Jeziorze.

25 września 2017 r. w Publicznej Szkole Podstawowej w Jeziorze, odbyły się biegi przełajowe.

Na zawody przybyli zawodnicy z 15 szkół. Dwanaście szkół podstawowych i trzy gimnazja.

Jak co roku była odpowiednia oprawa zawodów. Wszyscy uczestnicy otrzymali gorący poczęstunek i spróbowali ciasta upieczonego przez rodziców. Zwycięzcy w różnych kategoriach wiekowych otrzymali atrakcyjne nagrody, medale i dyplomy. Opiekunowie otrzymali pamiątkowe statuetki. Nagrody wręczali; Wójt Gminy W. Nasiłowski, p. A. Małecka i dyr. W. Ziółko.

Bardzo dobrze wypadli uczniowie szkoły PSP w Jeziorze. Paweł Kiliańczyk zwyciężył w kategorii czwartych klas, a Hubert Kopeć był drugi. Wspaniale pobiegła również Olga Mańk i Kuba Łukasiak – zdobyli srebrne medale.

Publiczną Szkołę Podstawową w Kruszewie reprezentowało 30 zawodników. 12 z nich zajęło miejsce w pierwszej „10” i zdobyło punkty dla szkoły do cyklu zawodów o Puchar Wójta Gminy Pniewy.

Najlepiej zaprezentowały się: Julia Sołtysiak (kl. VII) – srebrny medal i Weronika Jaroszewska (kl. VI) –medal brązowy. Tuż obok podium, na wysokim IV miejscu uplasowali się: Bartek Solarski – Głębocki (kl. IV) i Julian Sadowski (kl. VI). Brawo dla wszystkich laureatów!

Przeczytano: 601 razy.| Wydrukuj|Do góry

Zdjęcia: