Aktualności

04 września 2017 14:18 | Aktualności

Rozpoczęcie roku szkolnego 2017/2018 w Gminie Pniewy.

Po dwóch miesiącach wakacyjnej laby uczniowie wrócili do szkół, 4 września 2017 roku we wszystkich szkołach na terenie gminy Pniewy rozległ się pierwszy dzwonek. Rok 2017/2018 to pierwszy rok nowej reformy szkolnictwa. Trwa wygaszanie gimnazjów, do szkół podstawowych wróciła klasa siódma.

Z okazji rozpoczynającego się nowego roku szkolnego 2017/2018 -  w imieniu władz samorządowych Gminy Pniewy składamy wszystkim Nauczycielom i Pracownikom oświaty najserdeczniejsze życzenia spokojnej i satysfakcjonującej pracy, wytrwałości i wyrozumiałości.

Wszystkim naszym Uczniom, a szczególnie tym, którzy dzisiaj rozpoczynają przygodę z nauką, życzymy aby spełniły się Wasze marzenia o szkole, aby zdobyta wiedza umożliwiała osiąganie kolejnych sukcesów w następnych etapach edukacji, a szkoła była dla Was tym miejscem do którego z chęcią będziecie przychodzić i mieć poczucie bezpieczeństwa.

Wszystkim Rodzicom i Opiekunom naszych uczniów, życzymy cierpliwości i konsekwencji w wychowywaniu młodego pokolenia oraz licznych miłych przeżyć związanych z osiągnięciami Waszych podopiecznych.

Przeczytano: 681 razy.| Wydrukuj|Do góry

Zdjęcia: