Aktualności

13 czerwca 2017 08:07 | Aktualności

ZAPROSZENIE

Wójt gminy Pniewy oraz Łukasz Kempka - radny gminy Pniewy wraz z grupą Radzio - Rowery serdecznie zaprasza wszystkich miłośników jazdy na dwóch kółkach na wspólny piknik rowerowy, który odbędzie się w dniu 24 czerwca 2017r przy okazji NOCY ŚWIĘTOJAŃSKIEJ.
Zabawa rozpocznie się o godzinie 14.45 w Osieczku koło Młyna nad zalewem. Rajd nie będzie stanowił wyścigu. Wycieczka rowerowa będzie okazją do podziwiania uroków przyrody naszej gminy.

Finisz trasy wyznaczono w Osieczku koło Młyna nad zalewem. Tam odbędzie się podsumowanie i zakończenie wydarzenia.

Udział w rajdzie jest bezpłatny. O uczestnictwie decyduje termin zgłoszenia. Zapisy na rajd są przyjmowane w Urzędzie Gminy pokój nr 15 lub mailowo na adres promocja@pniewy.pl. Zgłoszenia do pobrania na stronie internetowej UG www.pniewy .pl. Wszelkie informacje i szczegóły wydarzenia określa regulamin Pikniku rowerowego dostępny na stronie www.pniewy.pl.
Masz rower? Jeździsz ? A może zamierzasz dopiero dołączyć do tak wielkiej rodziny. Przyjdź i weź udział w super imprezie. Zapraszamy małych i dużych, starszych i młodszych, solo lub rodzinnie. Będzie to doskonała okazja do integracji międzypokoleniowej.

Przeczytano: 650 razy.| Wydrukuj|Do góry