Aktualności

16 stycznia 2017 11:25 | Aktualności

"Z kopyta kulig rwie" koncert w Michrowie zespołu PARAPAPAM

"KULIG Z KOPYTA RWIE"

Świąteczna muzyka z całego świata w wykonaniu zespołu PARAPAPAM porwała nasze serca, stała się źródłem zadumy i radości Bożonarodzeniowej.
 Nieobecni niech żałują!

Słowa wdzięczności kieruję w stronę zespołu, który wzruszył nas rodzinnym śpiewaniem, obdarował  muzyką, pięknymi aranżacjami, bogatym instrumentarium (jeszcze tylu instrumentów  i wykonawców podczas jednego występu na scenie w Michrowie nie było - 36!!!!),  i chyba spotkał świętego Mikołaja w jakiejś księgarni - bo .... przywiózł nam pudła pełne książek, gier, które znajdą się w bibliotece w Michrowie. Bardzo Wam i Kooperatywie Południowej, która to szczodrze obdzieliła  nas prezentami z książek - dziękuję!!!!!!!!!!!!!!!!!  A Władzom Gminy Pniewy - za soki ze świeżo tłoczonych jabłek!

Dziękuję Agacie de Mezer za to, że przyjęła rolę muzycznego mentora Biblioteki w Michrowie i tak pięknie to miejsca się rozwija, i dziewczynom za pomoc w przygotowaniach i porządkach: Ani Grabian, Kasi Koch, Izie Smereczyńskiej, Justynie Wyrzykowskiej, Oldze i Krzysztofowi Pasakom. DZIĘKUJĘ!
 A wszystkim, których dopadł wirus i nie pozwolił razem z nami kolędować, życzymy zdrowia!

 

 

Monika Solarska-Głębocka

Przeczytano: 638 razy.| Wydrukuj|Poleć znajomemu|Do góry

Zdjęcia: